Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Srpen 2011

Další kresba

31. srpna 2011 v 18:10 kreslím
Takže jsem si zase něco nakreslila:) Je to podle obrázku, který jsem našla na starých stránkách mojí kamarádky. Já osodně si myslím, že se mi nejvíc povedly ruce :)
No, posuďte sami .)


Život s Louiem

31. srpna 2011 v 2:15
Další oblíbená věcička :) Tenhle animovaný seriál byl inspirovaný životem Louieho Andersona, kterému je teď už 58 let. Je to skvělý komediant, herec, sénarista a producent. Narodil se 24. 3. 1953 v Minnesotě v USA.
Seriál je o obtloustlém bystrém chlapci jménem Louie, který má spoustu sourozenců, hodnou maminku a otce starého veterána, který nás vždy pobaví svými historkami z války :)

Totally Spies! - Špionky

30. srpna 2011 v 21:27
Špionky - Tenhle seriál patřil mezi moje nejoblíbenější pořady na Jetixu. Zrovna dneska jsem našla na youtube celých pět sérií, ktereé tam nahrála jedna hodná duše :)) Je hrozná škoda, že Jetix zrušili, místo toho je teď Disney Channel - i když tam je taky pár dost zábavných seriálů - Jetix je prostě nejlepší :)

Panenka

27. srpna 2011 v 0:42 kreslím

Derek Landy - Smrtislav Hezoun

19. srpna 2011 v 2:28
Jde o první knihu z připravované trilogie o tomhle vtipném, sarkastickém a tvrdohlavém detektivovi v báječném ohozu. První díl přináší dobrodružný přiběh plný magických soubojů, příšer, velmi zvláštích jmen, skvělých oblečků, spiknutí a hrdinských činů.

Ráda kreslím

18. srpna 2011 v 1:11 kreslím
Většinou kreslím podle fotek nebo jiných obrázků. Začala jsem s tím tak nějak ve dvanácti. V té době jsem celý blok pokreslila postavičkama, které se jmenujou Pon a Zi. Jsou to většinou smutně se tvářící postavičky s dost depresivníma kecama. (Tak jsem si na nějakou chvíli získala přezdívku "emařka") :D Pak jsem začala konečně kreslit i jiné věci (k úlevě všech, že jsem normální). Ze začátku se mi moje kresby nezdály nic moc, ale pořád se lepším. :)

Vítejte...

18. srpna 2011 v 0:08 ostatní
...na mém blogu. Budu tady zveřejňovat svou vlastní tvorbu, jako obrázky...dobře, tak ode mě jenom obrázky, zajímavosti ze světa, recenze na knihy, seriály a filmy, které mě zaujaly, nebo taky některé slavné osobnosti (už teď jich mám pár v hlavě), určitě taky hudbu... takže asi od všeho trochu :) Doufám, že každý, kdo ke mě zavítá, tady najde něco, co se mu bude líbit.