Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Září 2011

Smrtelná nemoc na sedm

29. září 2011 v 22:18 ostatní
Rýmečka... a je to tady. Tak nakonec mě nepřehlídla. Celou dobu chodí okolo a klátí všechny ostatní a najednou...PLESK! Má i mě. Takže teď jen zbývá dělat následující: flákat se doma, pít horký čaj, zkouknout nějaké dobré filmy a už aby to přešlo... I když to první mi asi nevyjde, tedy zítra určitě ne. Do té školy prostě musím, protože tam je burza učebnic a já ještě neprodala ani jednu knihu. A taky žádnou nekoupila. Ale je to ještě horší tím, že máme být ve škole už v sedm, a představa toho ranního mrazu při cestě do školy mi vůbec nedělá dobře. Tak jako tak, musím tam. Vynahradím si to o víkendu. No, alespoň budu mít spoustu času číst, což je zatím nejlepší zpráva :) Tak co dodat? Všichni, kdo jsou marod, tak ať se rychle vykurýrujou, ale ne zas moc rychle, nakonec, ta škola přece neuteče, že? A že by shořela? No, TAKOVÉ štěstí prostě nikdo nemá.

Pepito

24. září 2011 v 22:31 DIY
Tento náramek patří mezi základní vzory a jeho název je odvozený od kostkované látky.
Sherlock Holmes

24. září 2011 v 0:05 kreslím
Ano, je tu moje další umělecké dílo :D Tentokrát Sherlock Holmes, můj oblíbenec.


Lancuzsek

21. září 2011 v 23:09 DIY
Tohle je název pro nový vzor, který jsem se naučila. Patří mezi trošku těžší. Je vážně zajímavý a mě se moc líbí :) Poslední dobou se snažím jakkoli zabavit, a tím snížit hladinu mého vzteku. A tohle pomáhá, i když jenom trošičku. Snad to zase bude lepší :)Obrázek naší třídy, který už nedodělám

12. září 2011 v 20:55 kreslím
Tohle je část fotky mojí bývalé třídy ze základky, kterou jsem se rozhodla nakreslit. Bohužel to už asi nedodělám. Původní zápal pro věc jaksi opadl :) Ale možná se k tomu časem vrátím.

Zatím tam jsou jenom holky :) ... a bez obličejů :D


Pár starších

8. září 2011 v 21:34 DIY
Takže, jak už hlásá nadpis, se chci podělit o další moje výtvory spíše starší výroby :)

Náramky přátelství

6. září 2011 v 18:20 DIY
Náramky přátelství jsou pletené náramky s nejrůznějšími vzory a ozdobami, kterými se, podle názvu, obdarovávají přátelé, známí, nebo rodina. Náramky jsem se naučila plést už když jsem byla hodně malá a pomáhala mi s tím jedna teta, která mi taky darovala můj první náramek. Doteď mě to nepustilo a pletení mě hrozně baví, takže se chci podělit o svoje výtvory :)

Kůň

3. září 2011 v 16:40 kreslím
No a ještě jeden obrázek, který jsem malovala, když mi bylo asi třináct. Ano, taky bych si přála umět takhle namalovat koně :D Ale já to jenom vybarvovala akrylovkama. Byla to taková ta sada, kde je obrázek, na kterém je číslicema vyznačené, jakou a kolik barvy máte kde použít nebo smíchat, akrylové barvy a štětec :) No, a takhle jsem se s tím poprala já :))

John Watson

3. září 2011 v 16:40 kreslím
Já miluju film Sherlock Holmes...vážně :D No tak jsem se rozhodla namalovat jednoho z hlavních hrdinů. A rovnou říkám, že můj John nevypadá jako John z toho filmu. Prostě mám vlastního :D