Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Prosinec 2011

Náramek s kouskem žirafy

30. prosince 2011 v 18:17 DIY
Dokončila jsem to dneska a jsem ráda, že to mám za sebou, ufff. :D Nejdřív se zdál celkem lehký, ale zdání klame! :D A navíc z toho utahování bavlnek mám otlačené prsty. Bééé. D: ...xD


Friendship-bracelets.net

28. prosince 2011 v 19:00 DIY
Protože se zatím neznám s nikým, kdo plete náramky přátelství, tak jsem si založila profil na stránkách http://friendship-bracelets.net/index.php, abych byla v "té správné společnosti". :D Dokonce jsem tam našla dvě holky z České republiky. Taky jsem si zkusila udělat vlastní vzory. Jeden s nápisem Coralina a druhý s postavičkou Pon. :) Můj profil: http://friendship-bracelets.net/profile.php. Je tam hrozně moc vzorů a taky fotek, a myslím, že každý by si vybral. :)

Nové náramky

27. prosince 2011 v 21:15 DIY
Jeden halloweenský, trochu pozdě, ale co. :D


Návod:

Náramek Dr. House

26. prosince 2011 v 0:07 DIY
Tenhle náramek byl vánoční dárek pro bráchu. Musela jsem ho stihnout v rekordním čase! :D Ten pablb si totiž den před štědrým dnem vzpoměl, že mi koupí dárek, takže jsem musela pěkně makat, abych to stihla. A výsledek předčil očekávání. Myslela jsem, že tam budu mít chyby, jako špatně utáhnuté uzlíky nebo křivé písmena. Ale vypadá to celkem slušně. Ne že bych se chtěla vytahovat, to ne. :D


Vařená akvarijní rybka a jiné vánoční stresy

23. prosince 2011 v 2:32 ostatní
Jo, je po ní. Můj bratr na ni vylil horkou vodu. (Néé, žádná ryba už tam není). Ikdyž už mohla být mrtvá předtím, teď je to teda tutový. Důkladné vyčištění akvárka tedy mělo za následek jeden zmařený rybí život. Jaké je poučení? Nečistěte akvárka moc důkladně.
No, myslím, že kromě téhlé malé nehody jde všechno, co se Vánoc týče, celkem dobře. Všechno cukroví máme hotové, ve vaně máme štiku, která se už několikrát pokusila o útěk (a brala to setsakramentsky vážně, to jo), a to tak, že prostě vyskočila z vany (určitě ví, že umře). A všechny dárky už mám. No, vlastně ne. Můj extra stupidní bratr se teprve včera rozhodl, že mi koupí dárek, takovou drobnost. A kde já mám teď na poslední chvíli shánět dárek? Takže jsem to vyřešila tak, že mu udělám náramek s nápisem House md. Když ho teda tak hrozně chtěl. Beztak ho zase ztratí. Ale je trochu problém z nedostatkem času, mám jenom pět řádků a musím to mít do vánoc, uuf.
Ještě jsem musela jít s mamkou do obchodu vybrat nějaké rifle pod stromek. A nejdřív to vypadalo fakt na hovno. Všude byly samé slimky a ty jsem nechtěla. Taky mi mamka nepřidávala na náladě s tím svým: "A podívej tyhle jsou hezké" a "Ty by ti tak slušely" a taky (tuhle větu fakt nesnáším) "Tohle je teď v módě". Co je mi kurva po tom, že je to v módě a nosí to každý? Já žádná kopie být nechci, děkuji pěkně. Bože, díky ti za Kenvelo. Měly jsme v plánu vzít jenom jedny džíny, ale známe ženské, že jo? Takže mám dvoje. Už jsem si myslela, že všechny normální rifle ukradli mimozemšťani. *mexická vlna*
Alespoň večer byl celkem klidný. Šla jsem hlídat bratrance, protože teta musela na nákup, a vlastně to ani hlídání nebylo, jen potřebovala, aby tam někdo byl, když spí. Takže jsem mohla začít smolit ten náramek, ale zapoměla jsem si návod, takže jsem udělala jen prvních pár řádků a pak jsem koukala na film.
No, doufám, že si to všichni užívají jako já, ty vánoční svátky. :D
Pravděpodobně tu budu až po Vánocích, takže: Šťastné a veselé Vánoce!

Baletka

7. prosince 2011 v 15:25 kreslím

Spisovatelka amatér-Kouzelný večer příběhů

5. prosince 2011 v 21:04 píšu
Velice amatérské, velice krátké. Tohle dílečko je ještě ze základní školy, našla jsem ho mezi starými papíry. Je to takové useknuté, se mi zdá. Ale doufám, tedy jestli si to někdo přečte, že se bude líbit. :)

Rychlovky ze školy

2. prosince 2011 v 20:21 kreslím
Jen tak jsem si čmárala ve škole, tak vzniklo tohle. :D První dva obrázky jsou propiskou (hrozně mě baví kreslit vlasy :D). A ty další jsem kreslila na mobilu v malování. :D


Byla to celkem piplačka na tom mobilu vůbec něco nakreslit, ale pak jsem si vzala pentilku. :D


A bonus! :D


Valkýra Kainová

2. prosince 2011 v 19:54 kreslím
Valkýra je jednou z hlavních postav z knihy o Smrtislavu Hezounovi. Jestli chcete vědět o čem je řeč, tak mrkněte do knihovny.
První obrázek je originál, pak už jsem si hrála na počítači. :)


Poslední je se Smrtislavem :)