Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Březen 2012

Avatar: Poslední vládce větru

31. března 2012 v 19:57
Určitě většina z vás tenhle seriál zná. A kdo ne, tomu jen doporučuju. U nás to nejdřív začal sledovat brácha a tvrdil, že je to fakt dobré, ale já jsem mu řekla, že je to určitě jen nějaká blbost. Když se na to zas jednou díval, přisedla jsem si a koukala taky. Zkoukla jsem jeden díl, dva, tři a úplně mě to vzalo. Takže jsem začala hledat na netu všechny tři série, na nickelodeonu šly epizody nějak divně, aspoň podle mě. :D Jednou jsem za dva dny viděla první díl třikrát. Nejdřív jsem stahovala z ulozto, chybějicí díly jsem pak dohledávala jinde. Hodně dílů jsem nemohla najít v češtině, hlavně ty z třetí série, tak jsem se dívala s titulkama. Všechny epizody jsem měla v počítači, bohužel všechno zmizlo, když nám počítač zkolaboval.

Kresba - Spolužačka

30. března 2012 v 21:22 kreslím
Právě jsem přišla na to, že to vypadá děsně. Ale jenom na počítači, na papíře je to ok. :D No teď s tím už nic dělat nebudu, bo bych to ještě zmrvila. :D Kámoška nejdřív protestovala, že se nechce nechat vyfotit, ale díky mým přesvědčovacím schopnostem, troše emocionálního nátlaku a mé přirozené autoritě (cha, cha, tady už kecám), se nakonec nechala. :D

Animace Koralíny a Hubíka

28. března 2012 v 20:42 hudba a videa
Nedávno jsem hledala nějaké obrázky Koralíny, tak jsem zabrouzdala i na deviantart a objevila jsem tohle. :) Jen taková krátká animace, ale mě se moc líbí. :)


Noční výlet na Emu

22. března 2012 v 0:03 ostatní
Uskutečnil se z pátku na sobotu o prázdninách, s mojí nejmladší tetou. Ráda fotí a mě se zeptala jestli nemám něco v plánu, že by chtěla podniknout takovou noční výpravu na Emu. Souhlasila jsem, ale neměla jsem u sebe žádné doklady, takže jsem se musela vrátit domů a pak jsme se sešly k večeru podle domluvy.

No more tears to cry...

21. března 2012 v 23:00 kreslím
Po hodně dlouhé době jsem zas nakreslila nějaký ten "emařský" obrázek. :D Podobné obrázky jsem kreslila asi v šesté třídě, takže takový krátký návrat k začátkům. :))

Evra Von

20. března 2012 v 16:20 kreslím
Evra je hadí chlapec, postava z mojí nejoblíbenější ságy Darrena Shana. Kdo četl, chápe proč. Kdo nechápe, je blb.
Myslím, že další obrázky DS ještě přibudou. :)

Kresba - V masce

19. března 2012 v 23:43 kreslím
Jéééj, mraky se mi povedly... teda podle mě. :D

Kresba perem - Loď

9. března 2012 v 14:38 kreslím
Konečně taky kreslím něco jiného než samé ženské. :D

Kresba - Japonka

8. března 2012 v 18:15 kreslím
Nevypadá jako japonka, ale podle oblečení soudím, že s Japonskem něco společného má. :D


Kresba kamarádky

3. března 2012 v 0:26 kreslím
Kupodivu velice rychle dokončené. :D V mobilu jsem nedávno našla starší fotku kámošky a celkem se mi líbila, tak jsem se pustila do kreslení. :)


Hrůza - můj první pokus na tabletu

2. března 2012 v 23:00 kreslím
Byla jsem u kámošky a nechala mně, abych si něco nakreslila. :D Začala jsem kreslit ji z boku, ale vůbec to nevypadá jako ona a... no, celkově to vypadá, že to kreslilo dítě. :D Ale na první pokus s nulovýma zkušenostma dobrý, ne? A nesmějte se. :D