Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Ursula Poznanski - EREBOS

24. dubna 2012 v 21:04
Konečně se taky pustím do psaní o knihách na blog. Celou dobu na to kašlu nebo si říkám později, později. A víme, jak to dopadne s "později"? To jako že nikdy. Mimochodem, já ty recenze nepíšu, kopíruju je. Jenom knihy doporučuju. :))
Vybrala jsem obrázek knihy ze zahraničí, protože má zajímavější nápis na obálce. Vpravo je autorka.
Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?


Musím říct, že mě tahle kniha fakt dostala. Jak začnete číst, tak nemůžete přestat. I když jsem myslela, že konec bude trochu jiný, takový spíše míň úžasňoučký. Ale stejně je to asi jedna z nejlepších knih, co jsem zatím četla. Opravdu doporučuju.


A ještě zajímavost, už byla prodána práva na film a divadelní adaptaci. Premiéra divadelního představení se plánuje na rok 1212.

Článek jsem musela smazat a uveřejnit znova, zlobilo mě písmo. Tak pardon za smazaný komentář. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama