Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Srpen 2012

Narozeniny se stíhačkou(?)

25. srpna 2012 v 1:46 ostatní
Doufám, že ne. Doufám, že se Stíhačce nebude chtít přijít na naše narozky. Proč ji mamina pozvala a přítele mojí sestřenky ne? Zná ho mnohem dýl a líp. A určitě - jakože na beton - je s ním mnohem větší zábava než se Stíhačkou. Beztak tam jenom bude sekýrovat bráchu. A přede všema. Ok, je to děsný debil a tak, ale dneska jsem ho možná, jenom možná, litovala. Stíhačka na něho dělala přímé a zákeřné nálety. Taky velice hlasité.

Knoflíky, korálky, flitry

25. srpna 2012 v 0:47 DIY
Tož jsem zas něco sesmolila. :D Tohle se mi ale fakt líbí. Původně to mělo být na ruku, nadvakrát kolem zpěstí, a je to zřejmě dané přírodou, že obvod zápěstí rovná se polovina obvodu krku, ale prostě mi to akorát sedne i na ten nosič mého mozku (*zdálky slyší pobavený smích*).
A jo, po dlohé době nemám doma žádnou knihu. V pondělí se to změní. Poblíž je knihovna, kde mají ten díl CHERUBU, který chybí u nás. A taky pokračování Kamenného srdce. No, myslím, že to nebudou jenom tyhle knihy, co si ponesu dom. Znám se, ne? :))

Náramky s knoflíkovým zapínáním

22. srpna 2012 v 21:01 DIY
Líbí se mi hlavně ten s mřížkou. Teď se asi budu chvíli vyžívat v těch knoflících, co jsem si nakoupila. A vůbec to nevypadá zle. :))

Akademie nočních můr

22. srpna 2012 v 20:26 kreslím
Původně to mělo vypadat mnohem líp. :D

Z večera

21. srpna 2012 v 11:09 kreslím
Včerejšího večera.
Tak jsem zas něco sesmolila na papír. Myslím, že ta kresba zaspoda vypadá líp než ta minulá. Hmmm.
Zrovna teďka jsem se konečně pořádně pustila do těch náramků (jsem totiž šťastná, že mám z čeho plést). Musím stihnout do prvního udělat jeden bráchovi. S Dexterem. Zatím mám asi tři řady. Pak jeden tetě (taky hotové jen tři řady). A mám rozdělané další tři. Na čtvrtý už mám nastříhané bavlnky. Huh, doufám, že dneska dodělám aspoň jeden. :D

Krize zažehnána!

18. srpna 2012 v 0:21 ostatní
Zrovna teď jsem opravdu šťastný člověk, abyste věděli. Mamina dneska dostála svému slibu a jela se mnou do Havířova. Tam jsme nechala skoro čtyři stovky za bavlnky, zapínání, knoflíky a korálky. To moji peněženku bolelo. Ale mnohem míň než mě.

Krize a jeden ne moc promyšlený nápad

15. srpna 2012 v 22:43 ostatní
Co se rovná mojí krizi? Zavření galanterie na hlavní. Do prdele. Vím to už delší dobu, ale dneska jsem se pokoušela najít v okolí jiné galanterie, bohužel nikde neprodávají bavlnky. A do poruby jezdit nebudu. Tam se mi nechce.
Vlastně mi tím dočasně utli můj koníček. Sice mi teď tetka darovala bavlnek dost, ale většinou dost nevýrazné barvy, nebo po jednom odstínu z každé barvy. Nebo byly moc tenké, to znamená, že budu muset dávat dvojité, až s nima budu dělat.
Před maminou jsem se o nedostatku výrobního materiálu zmínila a postěžovala si. Řekla, že zítra jede do Havířova, že tam jedna galanterka je. Prý se stačilo zeptat. Jak mám vědět, že ona ví??? Takže jeden problém vyřešen. Nakoupím kvanta, abych tam nemusela jet za chvíli nanovo.
Problém číslo dvě? Musím si sehnat brigádu. Ono se to lehko řekne. Ale tak snadno se to neudělá. Mamina mi řekla, že můžu dělat u ní v obchodě na kase. To by bylo bezva, kdybych nechodila čůrat co půl hodiny a neměla problém mluvit z cizíma lidma. Taky mám sklony k panikaření a hysterčení, když mi něco nejde.
A nápad? Ten je jednoduchý. Prodávat náramky na netu. Mohla bych poprosit jednu tetu, má účet na aukru, aby je tam prodávala. Ale není to trochu přehnané, prodávat takové obyčejné a levné náramky rovnou na aukru?? Nakonec, mohla bych je prodávat tady, na blogu.
Ale kolik lidí denně mi tu zabloudí? A jestli budou mít zrovna zájem o tyhle náramky? To je takové dost nejisté. Musím si to rozmyslet.
Rady přijímám! :))


3. Plán jako takový 1/2

13. srpna 2012 v 23:37 smrtislav hezoun - doba temna (čtvrtá kniha)
Co k tomu říct? Snad jen, že to jde děsně pomalu. :D

Kresba - sestřenka

10. srpna 2012 v 16:31 kreslím
Podle fotky z už zmiňovaného výletu na Slovensko.Samozřejmě že ve skutečnosti vypadá mnohem líp než na tomhle obrázku. :D

Panenka z porcelánu

10. srpna 2012 v 16:25 kreslím
Jen taková rychlá skica.

Náramek s miniaturním lapačem snů

9. srpna 2012 v 16:58 DIY
Hned jak jsem to uviděla, začala jsem s tím svým. Strašně se mi ten nápad líbil. Zase byly manší potíže se zapínáním, ale hezky jsem si to vymyslela a kovové kolečka ozdobila mašličkama. :D

Jednoduché náramky

9. srpna 2012 v 12:23 DIY
Jedna hodná tetka mi podarovala spoustu bavlnek na pletení, bohužel některé byly přestřižené tak, že se už nedaly použít na klasicky pletené náramky. Bylo mi líto je jen tak vyhodit, zvlášť, když šlo o opravdu hezké barvy, tak jsem z nich udělala velmi jednoduché náramky.

Náramek s kytkama

9. srpna 2012 v 12:16 DIY
Hrozně jsem kutila, jaké bude mít zapínání, protože už mě nebaví, jak mi ty zavázané pletenky trčí od ruky. :D Tak jsem tam šoupla knoflík.

Moje sestra má talent!

7. srpna 2012 v 0:40 kreslím
To, co nakreslila mě oparvdu rozesmálo. Abyste byli v obraze, moje sestra má pět. Její dílo - zde.
Jo, ještě vám to musím trochu popsat. Taky jsem něco nepoznala na první pohled. :D Zleva: mamka, ségra, otec. Takže ty malé obloučky na rukách jsou svaly. Ty řetízky, co visí mamince z očí, jsou slzy. A to špičaté na nohách nejsou kolena, ale kapsy u šatů, které má. Kolečka na bříchách jsou pupíky. To není korunka, ale afina. Proč má ségra jiné ruce než ti dva? Protože dělá kuřátko. A jenom mamka má uši. A na nich náušnice.

Skřet - pro Tammy

7. srpna 2012 v 0:25 kreslím
Vypadá to spíš jako zombík. Jestli se ti nelíbí, nemusí to být obyvatel tvého lesa. :D A navíc je to nekvalitní fotka, achjo. Ale že jsi to ty, můžeš vidět i originál! :D