Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Srpen 2013

náramek pro kamarádku

30. srpna 2013 v 1:07 DIY
Náramek pro kámošku ze třídy (já mám ve třídě i kamarádky? O_o). Charlie a Timmy jsou její pejsci.

Majka - tempery

27. srpna 2013 v 2:26 kreslím
Kamrádka si dala na svůj profil moc hezkou fotku, tak jsem se rozhodla jí zprznit. xD

Elegantní a jednoduchý náramek

26. srpna 2013 v 0:48 DIY
Návodem se to ani nazývat nedá, je to prostě jen obrázek s postupem, jak vytvořit na náramku moc hezký uzlík. Sama jsem už ho už několikrát použila. :)

Malá ochutnávka nových šperků

25. srpna 2013 v 3:31 DIY
Ale opravdu jen velmi malá. Všechno ostatní můžete najít u mě na potvoru. :) Většina šperků vznikla předevčírem, zbytek včera. A jak to bylo vůbec možné bez peněz? Jednoduše. Mamča mi něco dlužila a náhodou před pár dny narazila v kiku (určitě znáte) na naprosto slevněnou bižu. Tak jsem to brala po kvantech. :D A část výsledku můžete vidět dole. :)

Všechno nejlepší!

18. srpna 2013 v 3:33 ostatní
Všechno nejlepší, blogu, k tvým druhým narozeninám! I když toho už máš hodně za sebou, spoustu nahraných kreseb, spoustu stížností ode mě na tvých stránkách, spoustu hloupých článků, a pár těch vtipných, pouze několik ojedinělých spisovatelských záležitostí, i přes to všechno, máš teprve dva roky a pro mě jsi ještě docela malý špunt.

A tak přeju tobě, ale i mě, nám, abychom to vydrželi spolu ještě dlouho, abych tě nenechala a nezapoměla někde v koutku mojí mysli a na okraji internetové propasti, kde se budeš pomalu přehoupávat přes maximální dobu neaktivity tvé majitelky. Doufám, že spolu budeme žít šťastně - ne až do smrti - ale šťastně a dlouho.

A teď to nejlepší! Protože si můj, zákonitě musíš mít některé mé charakteristické rysy - třeba nedočkavost a radost z dárků. Takže ti to řeknu rovnou. Ano, dárek mám, jen a jen pro tebe. Za pár hodin dostaneš úplně nový kabátek, nový design. (Doufám, že se ti bude líbit.)

Jen... něco hezkého

18. srpna 2013 v 3:17 ostatní
Před pár dny (už je to asi víc než jen pár dnů, a já se stydím, že jsem se nepochlubila dřív - něčím skvělým a překvapivým, a někým) se na mém blogu objevil komentář. Byl to moc pěkný komentář. (Slečna se podepsala Kurai)
A jak už to tak dělávám, následovala jsem majitelku komentáře až k ní na blog. A tam jsem našla válet se takovou věc. A světe div se, byla to moje ikonka (opravdu byla moje - nolme.blog.cz na žlutém podkladu s linkami!) v oblíbených odkazech. Ještě nikdy jsem ji nikde neviděla, ani nemusím říkat, jak jsem byla šťastná. Samozřejmě, že jsem musela nechat komentář. Bylo mi řečeno, že na můj blog chodí už dlouho, a... prostě samé hezké věci! Takže jsem měla příšernou radost a Kurai zjevně taky. xD Má taky moc hezký design "načmáraný" na tabletu (a já se prý můžu opičit).
...a tak jsem to prostě chtěla říct. :)
Vzkaz pro ty, co čtou Smrtislava: Přísahám, že už brzo bude další kousek! Ještě mě nelynčujte, jinak nic nebude!

Nový obchůdek na potvor.cz

13. srpna 2013 v 17:23 ostatní
Tak tedy konečně. Usadila jsem se v novém hnízdečku na potvor.cz, konkrétně jsem TU. Tam teď budu pokračovat s prodejem svých šperků a na fejsbůku to už asi definitivně zabalím.

Zrovna včera se mi objevil nový komentář od stejné holky, která mi jich už pár napsala, ve stylu "Ty to máš drahé! U nás, tam a tam, je to levnější za tolik a tolik." Když jsem jí odpověděla, že už mě to nebaví a že nepotřebuju vědět co tam u nich kolik stojí, tak mi jen sladce odepsala, že mi chtěla jen poradit, abych měla víc zákazníků. To už jsem sa na nějaké odpovědi vysrala. Nějaká sotva čtrnáctiletá škeble mi nebude kecat do toho, jak a za kolik mám prodávat, když já moc dobře vím, jak těžké bylo něco vyrobit nebo uplést. A ty jejich náramky (buďme upřímní) za moc nestály.

Takže mám už nový obchůdek, můžete mě tam navštívit a třeba si něco koupit, nebo to jen očíhnout. :)

S kreslením princezen jsme neskončily!

6. srpna 2013 v 20:20 kreslím
Je to tak.
Včera byla příšerná nuda, tak jsem si vzala skicář a prostě jsem začala něco kreslit, a pic! Je tam. Naprosto jsem zvorala tělo, já vím, ale i tak se mi líbí. :)

nový obchůdek

6. srpna 2013 v 1:08 ostatní
Takže jsem se konečně dostala k té věci se stěhováním obchůdku a tak. Momentálně mě můžete najít na potvor.cz, přesně TU.
Už jsem si i pár věciček koupila, taky dárek pro Nerisu, která se mi stěhuje pryč a ani nedala vědět, abych se s ní mohla pořádně rozloučit, já ji chtěla vyprovodit! Čarodejnice jedna! Ale prý brzo přijede, tak ji musím pořádně obejmout.