Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Březen 2014

Banner

22. března 2014 v 15:13 ostatní
Zkrátka jsem si založila druhý obchod na simiře, aby o mě věděli i jinde, níže můžete vidět můj banner. (Mě se moc líbí :) )

7. Zpět na Aranmore 1/...

2. března 2014 v 16:48 smrtislav hezoun - doba temna (čtvrtá kniha)
Po snad nekonečně dlouhé chvíli další kousek. :)

Nedokončená pohádka

2. března 2014 v 16:34 píšu
Ten, kdo nemá rád nedokončené věci, ať tohle radši ani nezačíná číst. Původně to měla být slohová práce, vypravování. Učitelka, vlastně nikdo, po mně nemůže chtít nic horšího, než napsat vymyšlený příběh v časovém presu. To já prostě neumím. A tak jsem odevzdala neúplnou práci, která ani zdaleka nesplňovala požadavky maturitní slohovky. Ale stejně se chci podělit i o toho pidižvíka, protože se mi vlastně docela líbí.
Malá poznámka: Některé názvy jsem šlohla. xD

Loď ze země nudy v matematice...

2. března 2014 v 1:18 kreslím
Určitě to taky znáte. Tu chvíli, když zazvoní na hodinu a vás čeká ten nejneoblíbenější a nejhorší předmět. U mě to je matematika, i když jsem k ní tenhle negativní postoj neměla vždycky. Na základce jsem chodila do matematické třídy a matika mě bavila.
(Víte, právě mě napadlo, jaký obrázek by si o mě udělal člověk, který by si přečetl všechny moje články? A dal by se vůbec takový obrázek o mě vytvořit? Je z čeho ho vytvořit? Kolik osobních informací jsem tu o sobě napsala? Snad dvě, tři...)
Ale to jsem zase odbočila.
Hlavní myšlenka tohoto článku je: Jak přežíváme ty námi tolik nesnášené hodiny?
Já takhle. :)

Z knih...

1. března 2014 v 23:48 píšu
Když jsem se probírala starýma papírama, našla jsem pár docela zajímavých věcí. Jako seznam jmen pro vločky... (ne, nehrabe mi) nebo krátké výpisky z knížek.