Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

7. Zpět na Aranmore 1/...

2. března 2014 v 16:48 |  smrtislav hezoun - doba temna (čtvrtá kniha)
Po snad nekonečně dlouhé chvíli další kousek. :)


Na výslechovou místnost byla použita omezovací kouzla.

Valkýra v sobě necítila téměř žádnou magii, jen takové množství, které nemohla nijak využít. Nesnášela ten pocit. Jen jí přidával na neklidu.

Seděla proti Marr a snařila se ignorovat Vlaječku stojícího hned vedle dveří. Byl omyl nechat ji sedět ke dveřím čelem. Kdykoliv Smrtislav používal tuto místnost, usadil podezřelého zády k východu tak, že dotyčný musel natahovat krk, aby viděl, kdo vchází do místnosti. Díky tomu, jak je Marr posadila, to nyní skoro vypadalo, že se nachází v kanceláři Valkýry a ona sedí za svým vlastním stolem.

Valkýra se pokoušela vypadat nad věcí a skrýt paniku, kterou tak silně pociťovala. Tohle byla jejich jediná šance dostat Smrtislava zpět. Jestli Cechmistr lebku schoval nebo hůř, zničil, jejich příležitost je fuč. Během přemýšlení o možných činech Cechmistra se trochu uklidnila.

"Valkýro," řakla Marr nakonec, zvedla při tom své různobarevné oči od jakéhosi lejstra ležícího před ní. Valkýra pochybovala, že má ten papír dělat s ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sirka14 sirka14 | 11. srpna 2014 v 18:09 | Reagovat

Čekání na tuto část bylo opravdu nekonečné.
Ale 5 měsíců je prostě ubíjejcí, téměř každý den se sem dívám s nadějí na pokračování a pokaždé odcházím se zklamáním :-( .

2 Nolmë Nolmë | Web | 21. srpna 2014 v 19:48 | Reagovat

[1]: Je mi to líto, ale já opravdu nemám čas... :( Moc se omlouvám všem, kteří takto čekají, ale od maturity jsem celé dny na stavbě - stavíme domeček a já pomáhám, práce je tam stále dost.
Prosím, mějte pochopení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama