Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

Prosinec 2014

DIY

30. prosince 2014 v 16:34 ostatní
Tento pojem se poslední dobou dost rozmohl. Když DIY nacvakáte do googlu, tak vám vyjede spousta ručně dělaných nebo vylepšných věcí jako šperky, oblečení atd.
A vzhledem k tomu, že jsem taková kreativní duše, i já mám v šatníku pár "vyapgrejdovaných" kousků. :D Taky si vylepšujete starší věci?
Zrovna nedávno se mi na téměř novém triku v oblasti boků objevila dírka, zašitá by šla děsně vidět, tak je teď z trika mini top na léto. :D (Je to to zelené tričko. :D)
Někdy to jsou takové malé věci jako cvočky na lemu, ale někdy jde o trochu větší projekt. :D

Knihy Smrtislava Hezouna

5. prosince 2014 v 22:21 smrtislav hezoun - doba temna (čtvrtá kniha)
Jen bych ráda oznámila, že knihy 4, 5, 6 z této série ráda zašlu všem, kdo by měl zájem. Oznamuji to vzhledem k tomu, že mi už pár lidí s touto prosbou napsalo. Já sama moc dobře vím, jak těžké je ty knihy najít celé na internetu. Hledala jsem je opravdu dlouho. :D
Takže jestli milujete Smrtislava stejně jako já a jste celkem dobří v angličtině, ráda vám originály zašlu. Stačí mi napsat e-mail. :)

Mimochodem, vím, že překlad opravdu vázne. Je to proto, že jsem začla chodit na vysokou a vypadá to se mnou zatím dost špatně, takže se teď hodně věnuju škole. Budu se to snažit co nejdřív napravit. :)