Nepište mi sem žádné reklamy a škemrat o "hlásnutí" běžte někam jinam. Dík.

ostatní

DIY

30. prosince 2014 v 16:34
Tento pojem se poslední dobou dost rozmohl. Když DIY nacvakáte do googlu, tak vám vyjede spousta ručně dělaných nebo vylepšných věcí jako šperky, oblečení atd.
A vzhledem k tomu, že jsem taková kreativní duše, i já mám v šatníku pár "vyapgrejdovaných" kousků. :D Taky si vylepšujete starší věci?
Zrovna nedávno se mi na téměř novém triku v oblasti boků objevila dírka, zašitá by šla děsně vidět, tak je teď z trika mini top na léto. :D (Je to to zelené tričko. :D)
Někdy to jsou takové malé věci jako cvočky na lemu, ale někdy jde o trochu větší projekt. :D

Útulno i ve škole

24. dubna 2014 v 20:44
Vedení se trochu rozhýbalo a dovolilo vyzdobení jazykové učebny, takže učitelka povolala svou dceru a její kamarádky z umělecké a ony nám trochu tu naši třídu vyfintily. Samozřejmě v typicky anglickém stylu... :)

Banner

22. března 2014 v 15:13
Zkrátka jsem si založila druhý obchod na simiře, aby o mě věděli i jinde, níže můžete vidět můj banner. (Mě se moc líbí :) )

Komentáře, které nepotěší...

15. února 2014 v 0:31
No, asi každý kdo má blog to jednou zažije...
Už jsem měla spamové komentáře, jen reklama... a ty jsem smazala, byly od stejné osoby. Tento jsem nesmazala, jen jsem na něj slušně reagovala. Jen nevím, jestli je autor komentáře rodilý mluvčí angličtiny, nebo čech/slovák, který píše komentáře anglicky, protože... (příčiny neznámé).
Takže moje reakce je taky v tomto jazyce. (Moje angličtina se za poslední rok a půl opravdu hodně zlepšila, jsem schopná reagovat rychle a smysluplně. :) )
Dotyčný komentář je ZDE. Nevím proč, ale dost mě to pobavilo. :)

Báseň k patnáctým narozeninám

4. září 2013 v 23:36
Samozřejmě nechápu, jak jsem se mohla nepochlubit dřív??? Tohle pro mě psala Nerisa. Mám tu básničku strašně ráda.

Všechno nejlepší!

18. srpna 2013 v 3:33
Všechno nejlepší, blogu, k tvým druhým narozeninám! I když toho už máš hodně za sebou, spoustu nahraných kreseb, spoustu stížností ode mě na tvých stránkách, spoustu hloupých článků, a pár těch vtipných, pouze několik ojedinělých spisovatelských záležitostí, i přes to všechno, máš teprve dva roky a pro mě jsi ještě docela malý špunt.

A tak přeju tobě, ale i mě, nám, abychom to vydrželi spolu ještě dlouho, abych tě nenechala a nezapoměla někde v koutku mojí mysli a na okraji internetové propasti, kde se budeš pomalu přehoupávat přes maximální dobu neaktivity tvé majitelky. Doufám, že spolu budeme žít šťastně - ne až do smrti - ale šťastně a dlouho.

A teď to nejlepší! Protože si můj, zákonitě musíš mít některé mé charakteristické rysy - třeba nedočkavost a radost z dárků. Takže ti to řeknu rovnou. Ano, dárek mám, jen a jen pro tebe. Za pár hodin dostaneš úplně nový kabátek, nový design. (Doufám, že se ti bude líbit.)

Jen... něco hezkého

18. srpna 2013 v 3:17
Před pár dny (už je to asi víc než jen pár dnů, a já se stydím, že jsem se nepochlubila dřív - něčím skvělým a překvapivým, a někým) se na mém blogu objevil komentář. Byl to moc pěkný komentář. (Slečna se podepsala Kurai)
A jak už to tak dělávám, následovala jsem majitelku komentáře až k ní na blog. A tam jsem našla válet se takovou věc. A světe div se, byla to moje ikonka (opravdu byla moje - nolme.blog.cz na žlutém podkladu s linkami!) v oblíbených odkazech. Ještě nikdy jsem ji nikde neviděla, ani nemusím říkat, jak jsem byla šťastná. Samozřejmě, že jsem musela nechat komentář. Bylo mi řečeno, že na můj blog chodí už dlouho, a... prostě samé hezké věci! Takže jsem měla příšernou radost a Kurai zjevně taky. xD Má taky moc hezký design "načmáraný" na tabletu (a já se prý můžu opičit).
...a tak jsem to prostě chtěla říct. :)
Vzkaz pro ty, co čtou Smrtislava: Přísahám, že už brzo bude další kousek! Ještě mě nelynčujte, jinak nic nebude!

Nový obchůdek na potvor.cz

13. srpna 2013 v 17:23
Tak tedy konečně. Usadila jsem se v novém hnízdečku na potvor.cz, konkrétně jsem TU. Tam teď budu pokračovat s prodejem svých šperků a na fejsbůku to už asi definitivně zabalím.

Zrovna včera se mi objevil nový komentář od stejné holky, která mi jich už pár napsala, ve stylu "Ty to máš drahé! U nás, tam a tam, je to levnější za tolik a tolik." Když jsem jí odpověděla, že už mě to nebaví a že nepotřebuju vědět co tam u nich kolik stojí, tak mi jen sladce odepsala, že mi chtěla jen poradit, abych měla víc zákazníků. To už jsem sa na nějaké odpovědi vysrala. Nějaká sotva čtrnáctiletá škeble mi nebude kecat do toho, jak a za kolik mám prodávat, když já moc dobře vím, jak těžké bylo něco vyrobit nebo uplést. A ty jejich náramky (buďme upřímní) za moc nestály.

Takže mám už nový obchůdek, můžete mě tam navštívit a třeba si něco koupit, nebo to jen očíhnout. :)

nový obchůdek

6. srpna 2013 v 1:08
Takže jsem se konečně dostala k té věci se stěhováním obchůdku a tak. Momentálně mě můžete najít na potvor.cz, přesně TU.
Už jsem si i pár věciček koupila, taky dárek pro Nerisu, která se mi stěhuje pryč a ani nedala vědět, abych se s ní mohla pořádně rozloučit, já ji chtěla vyprovodit! Čarodejnice jedna! Ale prý brzo přijede, tak ji musím pořádně obejmout.

Zvládla jsem to!

17. června 2013 v 1:28
Učitelka řekla, že nám zhorší známku pokud ji nedoneseme udělanou webovou stránku na vlastní téma. Pořád jsem si říkala, to je cajk, to mám za chvíli atd. A hádejte co? Jsem flákač.
No dneska jsem si k tomu sedla, docela jsem se s tím potrápila (ten obrázek prostě nešel zarovnat na střed, hajzl jeden) a udělala (na začátčníka) docela slušnou stránku. O kapele Salamandra.
Jen tak mimochodem, pusťte si od nich něco, jsou dost hustý.
Bohužel je to jen jako dokument v poznámkovém bloku, nevím jak bych vám to mohla ukázat. :D
 
 

Reklama